.

По една или друга причина НЕ СИ логнат във форума. Ако пък си логнат в сайта ще се наложи да излезнеш и да влезнеш пак в профила си, за да можеш да пишеш във форума! Не искаш? Мързела не мори, а мъчи! ;)

interim
Потребител

Давам предложения

1) Гледам че сайтът се тиражира за "тинейджъри". Според мен, спрете да промивате мозъчетата на тия и без това ощетени откъм цивилизационна среда и кадърни родители деца... По-добре ги насърчавайте да се срещат в реалния живот и общуват истински. Повечето от тях дори не могат да напишат и изобщо съчинят изречение... Освен това интернет е пълен с лъжи и долнопробни игрички. Какво значи "най-сигурният сайт"? Как точно ги защитавате ми е интересно... Да, видях че има някаква верификация на профили, но какво от това...

2) Вижте си съотношението жени/мъже. Излеееко е зле. Още по-зле като видиш съотношението на реално посещаващи. По-скоро е 7:1... Като човек на повече години, съм посещавал подобни сайтове, и те спряха да работят много отдавна (едно 10 години)... Дори да се намериш на някой просто за лаф... ей-така най-елементарно. Що? Много причини - тотално изпростяване, "играчи", нарциси, интриги, надменност, липса на елементарно уважение... И това от двата пола естествено. Това не са сайтове за общуване вече. Което пак го свързвам с 1). Тези на моите години им е ясно какво става из тия сайтове, щото имат житейски опит. Но за един млад човек, подобна токсична среда да се промотира...

3) Какви са тия простотии с "Профилът е видим само за ..."? Ясно е, че сайтът трябва да прави пари по някакъв начин, но по точно този ли? Като отрязва и без това скромната информация по която човек може да разбере нещо за останалите посетители... Няма как сайтът да прави пари, ако просто е нефункциониращ и не е посещаван. Тези останалите глупости като кой е най- и по- "топ"... хубаво, децата да се радват. За някаква категория хора явно е интересно, колкото и на кухо да бие цялото нещо. Но за останалите може да измислите нещо по-интересно като психологически тестове, повече възможности за споделяне на лична информация и интереси... Ясно е, че в днешно време не са толкова хората които да им се занима с попълване на по-сложни профили. Дет се вика, трудно името си пишат вече. Къде от мързел, къде от неграмотност. Но все пак, за който иска, дайте възможност.

4) Идеята за блог и форум е интересна. Повечето не се сещат, че това е по-добър начин да се запознаеш с посетителите на сайта, отколкото да се мъчиш да изтръгнеш някаква информация със "здравей/здрасти"... Но естествено трябва да става нещо и да провокира някакво участие. Ясно ми е, че това е сложна задача. Аз затова не съм тръгнал да правя подобни сайтове, въпреки че имам техническите възможности. Това е иронията на днешното време - технологията е имаме, но не и решения за социалната деградация...

Изключен

Board footer

cupid - запознанства
© 2006-2020 Motion.bg
Всички права запазени!