.

По една или друга причина НЕ СИ логнат във форума. Ако пък си логнат в сайта ще се наложи да излезнеш и да влезнеш пак в профила си, за да можеш да пишеш във форума! Не искаш? Мързела не мори, а мъчи! ;)

micibici
На пистата съм!

Сексът на обществени места

Та какво е вашето мнение за сексът на обществени места? Опитвали ли сте? Или бихте ли пробвали? Дали това е чудесна пикантна подправка към сексуалният живот на една двойка? Действа ли така възбуждащо идеята, че някой може да ни хване в крачка? всичко по темата Very Happy

Изключен

cecocrd
На пистата съм!

Re: Сексът на обществени места

ми явно съм по старомоден и не знам ... много е относително обществено място .... Но не е лоша идея не съм пробвал но знае ли човек какво ще ми хрумне някой ден smile

Изключен

4o4ko
Пили гуми и не му мисли!

Твърдо за съм , пробвъл съм не 1 път , супер яко е http://cupid.bg/templates/varnenci/media/smiles/alien.gif

Изключен

Jonkata
Cupid.bg ми е в кръвта :D

ЗА smile чуството че могат да ви хванат е много яко big_smile

Изключен

lycho_h
Пили гуми и не му мисли!

бе незнам дали има ловци на хора правещи секс  на обещствени места , за да те фанат ама мое те видят и да се превърнеш във фолклорен герой кат се започне с предания от уста на уста и тукувиж в учебниците на внуците четеш за твойте подвизи хаха

Изключен

icky
Потребител

Твърдо за съм !

Изключен

vilityy
Заболяха ме пръстите тц тц :D

заааааа

Изключен

krisinka_pufinka
Пили гуми и не му мисли!

тВЪрдо да.. чувството е уникалноо... и възбуждащо...

Изключен

paula_papii
Началото е най-трудно :)

Абе според мен на обществено място не е много конфортно .. Не съм опитвала и сигурно за това.. но определено чувството, че може да ни хванат е малко как да го кажа и аз незнам big_smile .. Но определено няма да ми е конфортно и е така чувството да се отпуснеш ..

Изключен

Spirit

Аз съм за и ми е редовен номер. Супер е tongue

Изключен

ebahtizmiqta
Пристрастен/а съм!!!!!

тука само секс маняци на по , 15 16  GG

Изключен

monittaaa
Потребител

Да, защо не!

Изключен

Ivo93

Че кой не знае борисова Борисова градина и не е топил чушката там! big_smilebig_smilebig_smile

Изключен

mars

Nqma zna4enie kade vajnoto e da ti e hubavo i na neq a za riska da ne ti puka

Изключен

Tilt
Пристрастен/а съм!!!!!

Ivo93 писа:

Че кой не знае борисова Борисова градина и не е топил чушката там! big_smilebig_smilebig_smile

Тамън 2 пъти,макар че първия път ни хвана конна полиция big_smile

Покера е проста игра за интелигентни хора!

Изключен

FeeLMyTouch

за!

Изключен

sw99

Питайте 12 годишните, аз съм некомпетентен big_smile

Изключен

blizzard
Шо ме гледаш бре !

Винаги съм искал да го направя в пясъчника на пълна детска градина...

Изключен

MiNIMaL_tEcH_hOUsE
Пили гуми и не му мисли!

2 пъти

Изключен

Jonkata

blizzard писа:

прУстак !

Изключен

vilityy

blizzard писа:

хайде.. идеята ми допада .. ! хахах :Д

Изключен

Protivogaz
Мани мани нямам спирка :D

по често ми се е случвало от колкото в нас или в момичето
места като борисовата или 119то в кв. Изток както и по Гето Милев хаха

Последно редактирано от Protivogaz (2010-07-23 22:51:02)

Изключен

smini
Пили гуми и не му мисли!

якоо е ..аз лично сам на много места...АДРЕНАЛИНА на МАКС  big_smilebig_smilebig_smile

Изключен

blizzard
Шо ме гледаш бре !

Най-забавното място на мен лично ми е било в южния парк има една розова въртележчица,ако я знаете big_smile с некви кончета и има една тиква ... е те в тая тиква big_smile пазача беше на около 3 метра от нас big_smile big_smile

Изключен

Parodia
Пили гуми и не му мисли!

Ivo93 писа:

аз не съм ужас

ае къде са емотиконите в тоя сайт

Изключен

cujo
Главен фекализатор

Холандците обичат секса в паркове
21 юли 2010

Холандската полиция и паркови работници са безсилни пред страстта на своите съграждани, които не се свенят да се отдават на любовни ласки на обществени места. През последните месеци в Холандия се появи необичайна мода - правенето на секс пред погледа на много хора.

Влюбените двойки въобще не се смущават, отдавайки се на страстта на най-оживените места, предназначени за отдих. Популярността на уличния секс расте с всеки изминал ден, така че всеки минувач може да стане свидетел на любовна сцена даже на пътя или на полянката за пикник. Възмутени граждани, които не са свикнали с подобна откровеност, буквално са затрупали с жалби полицията, призовавайки я да спре тази разюзданост, отбелязва БГНЕС. Но служителите на реда са напълно безпомощни, защото нямат никакви пълномощия, за да накажат нарушителите на обществения морал. Единствено могат да направят забележка.

Директорът на най-големия холандски парк Ерик Друф заяви, че проблемът със секса на местата за отдих е много сериозен и изисква специално внимание. Той призова правителството да се намеси и да даде необходимите пълномощия на полицията, за да бъдат наказани всички, които правят секс в парковете.

http://dariknews.bg/

Изключен

blizzard
Шо ме гледаш бре !

cujo писа:

Холандците обичат секса в паркове
21 юли 2010

Холандската полиция и паркови работници са безсилни пред страстта на своите съграждани, които не се свенят да се отдават на любовни ласки на обществени места. През последните месеци в Холандия се появи необичайна мода - правенето на секс пред погледа на много хора.

Влюбените двойки въобще не се смущават, отдавайки се на страстта на най-оживените места, предназначени за отдих. Популярността на уличния секс расте с всеки изминал ден, така че всеки минувач може да стане свидетел на любовна сцена даже на пътя или на полянката за пикник. Възмутени граждани, които не са свикнали с подобна откровеност, буквално са затрупали с жалби полицията, призовавайки я да спре тази разюзданост, отбелязва БГНЕС. Но служителите на реда са напълно безпомощни, защото нямат никакви пълномощия, за да накажат нарушителите на обществения морал. Единствено могат да направят забележка.

Директорът на най-големия холандски парк Ерик Друф заяви, че проблемът със секса на местата за отдих е много сериозен и изисква специално внимание. Той призова правителството да се намеси и да даде необходимите пълномощия на полицията, за да бъдат наказани всички, които правят секс в парковете.

http://dariknews.bg/

Добре дошли в Древния Рим...историята се повтаря xD

Изключен

aaaaaa

Ъъ имам чувството че повечето сте правили сефтето по парковете :Д :Д :Д

Изключен

blondi
Пили гуми и не му мисли!

ух и аз съм за, но само да не е в някой парк, че много насекоми много нещо :Д

Изключен

Jonkata

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs073.snc3/14111_109934672367860_100000539837001_162851_8000260_n.jpg
е те тва е big_smile

Последно редактирано от Jonkata (2010-07-30 20:01:33)

Изключен

Board footer

cupid - запознанства
© 2006-2021 Motion.bg
Всички права запазени!