.

По една или друга причина НЕ СИ логнат във форума. Ако пък си логнат в сайта ще се наложи да излезнеш и да влезнеш пак в профила си, за да можеш да пишеш във форума! Не искаш? Мързела не мори, а мъчи! ;)

kokityy_101
Пристрастен/а съм!!!!!

Re: Наръгано момиче в центъра на София

Светльо,остави го, като не иска да му вдене кухата глава си е негов проблема. Вики е моя приятелка и ние всички я подкрепяме, той ще ми разправя глупости.

Изключен

saltero
Administrator ©
От: Кюстендил

Нападателя май още не е заловен, а като минавам покрай Халите винаги е пълно с всякаква паплач все на групички движат крадат, продават наркотици, закачат момичетата и т.н. Центъра покрай джамията е заприличало на гето днес при акцията на полицията се изпокриха в миша дупка. Иначе много нагли..

Изключен

kokityy_101
Пристрастен/а съм!!!!!

Ами да, пълно е с какви ли не отрепки от този род. Аз минавам всеки ден по Пиротска и ги виждам. В този район   просто да те е страх да минаваш, особено вечер, когато е тъмно. Днес следобяд на митинга, който ВМРО организираха, имаше около 30-40 полицаи и нито 1 "бежанец". Всички се бяха скътали, както ти каза - в миши дупки. Извършителят не е заловен, но е разпознат от записите.

Изключен

saltero
Administrator ©

Изключен

sofianec
Мани мани нямам спирка :D

евала за статията !

Изключен

kokityy_101
Пристрастен/а съм!!!!!

Момичето е много право. Всичко, което казва е истина, но според мен, статията ще си остане глас в пустиня. hmm

Изключен

sofianec

http://fakti.bg/krimi/80649-eto-go-napa … a-viktoria

ето това е въпросният боклук !

Изключен

eNeMy_d0Wn
Пристрастен/а съм!!!!!

Не само тоя боклук, а всички на бесилото !!! Масов разстрел пред джамията ! А може и Ц4  в джамията докато са вътре резаните

Изключен

Maxx
Щ + Щ

eNeMy_d0Wn писа:

А може и Ц4  в джамията докато са вътре резаните

Идеята ми допада бих спонсорирал такова нещо big_smile

Изключен

sofianec

този боклук е заловен още вчера но от МВР отказват да коментират повече...

Изключен

kokityy_101
Пристрастен/а съм!!!!!

Недейте да вярвате. Не е заловен, все още нещастникът е на свобода.. ;@@

Изключен

Matroska
Пили гуми и не му мисли!

Здравейте,мина се доста време от случилото се нямам време. Доста версии изтекоха,единственото което мога да кажа е че споделям и съчувствам искрено на момичето . Не е само физическа травма ,психическа също. Другото последно което е ,трябва ли да бъде този случай,трябва ли да бъде алжирец,казахстанец,сириец и там всякакъв вид род и число за да се обърне внимание на тази улица ,умишлено притаена с години. Защо повдигам темата отново ли? Имам опит с тази улица от 5-6 години (радвам се ,че прекратих "връзките си" там) и никога ,ама никога няма да мина по нея. Освен останките ,наречени стари сгради,буквално купчина от тухли,говорим и за един малък свят намиращ се в покрайнините на центъра на София. Тази година на Гергьовден,тогава когато София се изпразни буквално,още в 20:30 вече беше тъмно. Имах неблагоразумието да използвам тази улица за "шорткът",свикнала с липсата на осветление по нея (говоря за от към страната на ул. "Опълченска") и говорейки разбунтувано по телефона ,унесена се озовах в мрака. Ужасни викове,ме накараха да приключа рязко разговора по телефона и осъзнах ,че на 20-30 метра,3-4 може би и 5 момчета от ромски произход, се забавляваха като събаряха трамвайна спирка с ножове в ръце...Да НОЖОВЕ! Никога няма да забравя как из цялата тъмнина как проблясваха! Усетиха присъствието ми (да в 21:00 нямаше и улично коте на тази улица),викането им се усили ,беше за мен и веднага се втурнаха към мен ...защо? какво? единственото което направих е побяхнах...накъде дори не помня,но поне 5-6 минути не намерих нито човек навън нито ТАКСИ...качих се в първото което видях,вече не ме интересуваше кой кара ,какво ще се случи ... Извадих късмет ,мъжът реагира бързо и подкара към вкъщи,говореше с мен докато се успокоя.
Извода от историята: Пиротска е централна търговска улица в столицата ни. За липсата на осветление е смешно да се говори! Ако не се резтаврира до ОСНОВИ и не се изчисти измислената политика на нея,скоро ще засвети с пълна сила. Хулиганство ? Може би да,наричайте го така,но само мисълта ,че живота ми можеше да се промени за секунди в тази случка,а може би и лишена от него,ме кара да искам заличаването й!

" Laws are silent in times of war... "

Изключен

sofianec

Не мога да разбера защо винаги тези боклуци се появяат когато минават момичета от там...сигурно съм минавал последните години всяка събота или неделя по тази улица и не можеш да видиш жив човек...(да минавам от там само когато ходя на мачове) но явно те знаят за мачовете и се крият...през последната седмица се случват доста интересни неща с такива бежанци и ми е много кеф като слушам по новините...но както винаги смешното БТВ и репортерите отазяват това което им е изгодно : футболни хулигани пребиха тъмнокож (във видимо не трезво състояние) или пък хулигани пребиха алжирец (видимо бяха дрогирани и не бяха на себе си) КУР ЗА ТЕЗИ ТЕЛЕВИЗИИ ! Смърт за тези журналисти !! РАЗБЕРЕТЕ ЕДНО СМЕШКОВЦИ : БЪЛГАРИЯ НЕ СЕ ПРЕДАВА БЪЛГАРИЯ ТОВА Е СЛАВА !!! Няма пияни няма дрогирани ! Има хора които си искат държавата обрато !

Изключен

eNeMy_d0Wn
Пристрастен/а съм!!!!!

sofianec писа:

Не мога да разбера защо винаги тези боклуци се появяат когато минават момичета от там...сигурно съм минавал последните години всяка събота или неделя по тази улица и не можеш да видиш жив човек...(да минавам от там само когато ходя на мачове) но явно те знаят за мачовете и се крият...през последната седмица се случват доста интересни неща с такива бежанци и ми е много кеф като слушам по новините...но както винаги смешното БТВ и репортерите отазяват това което им е изгодно : футболни хулигани пребиха тъмнокож (във видимо не трезво състояние) или пък хулигани пребиха алжирец (видимо бяха дрогирани и не бяха на себе си) КУР ЗА ТЕЗИ ТЕЛЕВИЗИИ ! Смърт за тези журналисти !! РАЗБЕРЕТЕ ЕДНО СМЕШКОВЦИ : БЪЛГАРИЯ НЕ СЕ ПРЕДАВА БЪЛГАРИЯ ТОВА Е СЛАВА !!! Няма пияни няма дрогирани ! Има хора които си искат държавата обрато !

Евала нашия ! smile Скапаните корумпирани медии отразяват това, за което им платят или в което имат интерес, кога ще отразят някой мангал нападнал момиче боли ги к*ра продажен тях...Спрямо поста на момичето , не само осветлението е проблема , проблема е изметта в България , и да е светло и да не е на мангала или приматите дошли в нашата мила Родина не им пречи да правят золуми...извода е следния...ГЕНОЦИД  и Крумовите закони !!! Тук идва и ролята на копелдаците в парламента, но това е друга тема...! МАНГАЛА  НА БЕСИЛОТО !

П.С. Щом ще разказваме истории имам и аз...преди около 6 месеца ми звъни приятелката ми,плаче....питам я какво става ,сви м исе сърцето, тя ме помоли да я взема от спирката, и на мен веднага ми дойде на ум , че има нещо в автобуса, което я е изплашило. Облякох се моментално имам пистолет ( не боен ) и боен нож...сложих пистолета в кобура на кръста, ножа също, знам ли кво става...бях готов да убия когото и да е,адреналина ми се качи на макс! Като я видях тя ми разказа какв ое станало...( есичко е било преди да се качи ) Качвайки се на автобус 86 на в 19ч....19 ч.... от спирката на Ботев и Сливница докато говори по телефона, при стъпването и на 1вото стъпало , някав шибан ,мазен, манл дърпа кулието й ,  което и бях подари лза първият ни Св.Валнетнин...тръга да бяга и никой нищо...а тя в шок и ужас , не зане ка кда реагира ! Майната му на кулието,майната му на мангала...но това й е спомен от 1вия и Св.Валнетнин празнуван някога...уплаха...Пиша го това, с идеята ,че не само Пиротска е проблемна...проблемна е цяла София...проблемна е най - вече смръдливата държава , начело с управляващата измет !

Последно редактирано от eNeMy_d0Wn (2013-11-10 07:45:58)

Изключен

blizzard
Шо ме гледаш бре !

"Ксенофобията е сред основните признаци за упадъка на едно общество." Мартин Лутър Кинг

Изключен

saltero
Administrator ©

http://news.data.bg/2/bulgaria/531091/% … 1%80%D0%B8

Фандъкова: Подменя се осветлението на "Пиротска", слагаме и още камери

Поставят се повече камери в района на столичната ул. "Пиротска", подменя се спешно и осветлението.

Това съобщи кметът на София Йорданка Фандъкова при представяне на план-управление при масово влизане на лица, търсещи временна закрила на територията на общината. През последните седмици станаха няколко инцидента в центъра на града, като бяха нападнати както чужденци, така и български граждани. Очаква се камерите и лампите да бъдат поставени до края на месеца по протежението на "Пиротска" и пресечните ѝ, защото в района местната управа отчита най-много чужденци, регистрирани на адреси в мотели, хостели и частни домове.

Общината е събрала информация от всички държавни институции за местонахождението на имигрантите и бежанците и е отбелязала всички адреси в онлайн карта, която днес беше показана пред журналисти, но няма да бъде публична. Общо 200 хил. лева са допълнителните разходи, които досега общината е направила за видеонаблюдение, почистване и осветление във връзка с бежанците в града. Такива мерки вече са взети около трите центъра за настаняване на бежанци - в "Овча купел", "Военна рампа" и "Враждебна".

На въпрос дали се правят полицейски проверки в центъра по повод заявките на новата националистическа партия, че ще сформира граждански патрули, които да контролират спазването на обществения ред, шефът на "Охранителна полиция" каза: "Особено засилено е полицейското присъствие в тези райони и най-вече в района на джамията в района на Халите".

В центровете в столицата са настанени 2100 граждани със статут на бежанци, отделно още 3000 имат адресна регистрация. Очакванията на Фандъкова са направените от общината разходи да бъдат възстановени от държавата или чрез европейски фондове, за да не се ощетяват общински проекти.

Изключен

Shkabo
Началото е най-трудно :)

А защо не направите тема за сите останали нападения, грабежи и убийства, извършени от БЪЛГАРИ?
Поредното доказателство за фашизоидната идеология, изповядвана от вмро.

Изключен

eNeMy_d0Wn
Пристрастен/а съм!!!!!

Shkabo писа:

А защо не направите тема за сите останали нападения, грабежи и убийства, извършени от БЪЛГАРИ?

ТИ РЕЗАК ЛИ СИ БЕ ???

Изключен

saltero
Administrator ©

http://www.crimes.bg/otnovo-namushkaha- … fiya/18968

Отново намушкаха момиче в центъра на София | Crimes.bg

25-годишна жена от Плевен е била намушкана и ограбена в центъра на София късно снощи

Изключен

eNeMy_d0Wn
Пристрастен/а съм!!!!!

мама им деба мърши резани...една наказателна акция с тежка къртечница им трябва на тея маймуноподобна....

Изключен

blizzard
Шо ме гледаш бре !

Какво общо имат арабите с това или щото е близо до местност, където са повече и веднага да обвиним бежанците ? Ако аз я бях наръгал, по-малко ли щеше да има дупка в корема или все щеше да си е наръгана ?

Изключен

Shkabo

eNeMy_d0Wn писа:

Shkabo писа:

ТИ РЕЗАК ЛИ СИ БЕ ???

Мне, българин съм. А ти си фашист. Това само за протокола.
П.С. - защо не ми отговори на въпроса? О, да, забравих. Когато българите вършат престъпления (ограбват, убиват, мамят и прочие) - майната му, здраве да е, случва се. А когато чужденец извърши престъпление - пяна ви има по устите. Както на вас , така и на сите политици. Не, тва в никакъв случай не е двоен стандарт big_smile
Примери много мога да дам, но смисъл няма. Промитите мозъчета, заставащи винаги срещу чужденците и по този начин подкрепящи с две ръчички българската престъпност и българските убийци са ми пределно ясни.
Алжирци ли крадат държавата вече 20 и кусур години? Цигани ли са? Унгарци ли са? Мне, българи са. hmm
Докато партиите ви разделят и вие им вярвате, докато ви лъжат в очите, тая страна ще затъва все повече и повече.

Последно редактирано от Shkabo (2013-12-01 08:43:54)

Изключен

eNeMy_d0Wn
Пристрастен/а съм!!!!!

И фашист ме наречи и расист ме наречи...Не съм акзал , че проблема е само в бежанците...проблема е и в управлението на държавата....и тва всичкото е защото българина вече не е това което е бил 1876 г., вече няма дух няма пламък...Кой би траял тази сган в България, или пък тея "народни представители" никой, всички тези трябва да се изтребят като долни хлебарки...И не вярвам на партии подлъгах се 1 ...гласувах за една партия която се оказа най - голямото лайно , предаде всички вярващи в нея ( може и да се досещташ коя е ) . България няма да се орпави докато ни управляват такива олигофрени...а те ще ни управляват доакто има загубеняци да гласуват за тях !

Изключен

saltero
Administrator ©

http://society.actualno.com/Siriec-napa … _7737.html

Сириец нападна продавачка на бул. „Сливница”

Ето нов пресен случай от вчера колкото и да ги защитавате проблемни са си този контингент емигранти. България няма нужда от тях ! Българите няма как да се оправим тук с проблемите си, който не са никак малко не ни трябват още гърла да храним и прочие. Да си ги прибират тези, който наливат бензин в огъня(създават войни) из арабските и азиатските държави - ИЗРАЕЛ, САЩ, РУСИЯ, ЗАПАДНА ЕВРОПА. Всичко е за пари мамицата им ! Искат да превърнат България като буфер всичко тук да се събира. Защото Запада вече си изпати примерно в Франция е пълно с гета, в Германия много части се контролират от мюсюлмани, в Щвеция вчера четох многократно се е увеличил % на изнасилвания на млади момичета от 15 до 22г. от чернокожи и т.н. Искам да кажа, че престъпността многократно се увеличава като навлизат в Европа разни "емигранти" особено сега в България много терористи влезнаха покрай миролюбивите сирийци тези не са никак кротки терористите ще ти резнат главата без да им мигне окото. И за десерт ще ви представя нещо което и баба Ванга го предвещава до 2050г. да се случи с Европа.

http://www.youtube.com/watch?v=_GMW2xBq … T-TTgzW_mQ

Изключен

eNeMy_d0Wn
Пристрастен/а съм!!!!!

Напълно съм съгласен  със Светльо, за жалост на работа не мога да гледам клипове, но ще го видя като се прибера ! Трябват драстични мерки против резаните...

Последно редактирано от eNeMy_d0Wn (2013-12-03 10:37:51)

Изключен

saltero
Administrator ©

http://news.data.bg/2/bulgaria/537432/% … 0%BA%D0%B0

Араби пребиха таксиметрова шофьорка
Дата: 2013-12-05

http://news.data.bg/storage/news/2013-12-05/537432_300x0.jpg

Таксиметрова шофьорка в столицата е била пребита жестоко в сряда вечерта от трима имигранти. За случая разказал неин колега, който се страхува да обяви името си, както и таксиметровата компания, за която работи, предаде БНР.

Късно снощи жената качила трима араби, които й казали: "Camp, camp, camp". Tя тръгнала да ги закара към Военна рампа. Веднага щом колата потеглила, мъжете я нападнали. „Единият започнал да я дърпа за косата и са я били - при условие, че не ги е предизвикала с нищо колежката. След нанесения побой има охлузвания, счупен зъб и средна телесна повреда, цицини по главата, кръвоизливи, кръвонасядания по лицето, белези и т.н. В момента жената е при дежурния следовател в "Пирогов". Тя е доста разстроена. Лицето й е почти обезобразено, косата и е оскубана”, разказа колегата на шофьорката. Имигрантите са се качили в таксито от кръстовището на ул. "Опълченска" и ул. "Ал. Стамболийски". За момента не се знае дали те са искали да оберат жената.

Изключен

Shkabo

@saltero - защо па веднъж не написа нищо за българите-престъпници?

'Маскирани с пистолети обраха златарско ателие
Единият заплашил продавачката: Ще стане страшно!'

'Ще те убия и ще те излежа!, заплашил полицаят Менашки Мария, преди да я заколи '

'Убиецът на Ралица спял с ловна пушка в кола пред блока й'

Да съм търсил общо 30ина секунди. Това са новини само от последните няколко дни. Но , да , вярвайте, че турците, циганите и бежанците са най-големия проблем на страната и толерирайте негласно българската престъпност и българските убийци, евала big_smile

Изключен

eNeMy_d0Wn
Пристрастен/а съм!!!!!

Проблеми много в страната ни, лошото е ,че няма решения! факт е обаче ,че откакто дойдоха тея печки и т.н в България престъпността нарастна драстично...и трябва да се вземат яки мерки особено да се стегнат тея нещастни бежанци...! Аз не разбирам за кво ги защитаваш тея ????

Изключен

Shkabo

Значи, сега.
Аз защитавам всеки, който е невинен. Мразя двойните стандарти.
Разбира се, че съм абсолютно против нелегалните в тая страна. Да ги депортират на секундата! Щом са нелегални, значи работата им не е чиста.
НО!
Хората с ясен, определен статут на бежанци имат право да живеят, работят и плащат данъците си тук. Вече се запознах с някои такива - пичове са. Но са много страхливи. Заради ония фашаги явно и има за какво.

По вашата логика - българин като извърши престъпление в чужда държава (случва се ужасно често), то всички българи, които живеят в съответната държава трябва да бъдат подложени на гонения, убийства, побои .. абе тотална инквизиция. Не е ли абсолютно същото?!

Няма българи, унгарци, алжирци, хървати, турци, австралийци, цигани и прочие. Има добри и лоши хора.
Примери: когато учех в Търново, квартирата ни беше обрана от българи. Квартирата преди години на брат ми във Варна също беше обрана от българи.
Как пък веднъж не беше турчин, циганин или жител на Мозамбик, не мога да разбера?!
Разбери, че не защитавам никой, който е виновен по един или друг начин. Но никога няма да защитавам българските боклуци, само защото са български. Щом вие слагате двойните стандарти, аз винаги ще бъда първо против тях, после против всички останали.

Изключен

eNeMy_d0Wn
Пристрастен/а съм!!!!!

Shkabo писа:

Значи, сега.
Аз защитавам всеки, който е невинен. Мразя двойните стандарти.
Разбира се, че съм абсолютно против нелегалните в тая страна. Да ги депортират на секундата! Щом са нелегални, значи работата им не е чиста.
НО!
Хората с ясен, определен статут на бежанци имат право да живеят, работят и плащат данъците си тук. Вече се запознах с някои такива - пичове са. Но са много страхливи. Заради ония фашаги явно и има за какво.

По вашата логика - българин като извърши престъпление в чужда държава (случва се ужасно често), то всички българи, които живеят в съответната държава трябва да бъдат подложени на гонения, убийства, побои .. абе тотална инквизиция. Не е ли абсолютно същото?!

Няма българи, унгарци, алжирци, хървати, турци, австралийци, цигани и прочие. Има добри и лоши хора.
Примери: когато учех в Търново, квартирата ни беше обрана от българи. Квартирата преди години на брат ми във Варна също беше обрана от българи.
Как пък веднъж не беше турчин, циганин или жител на Мозамбик, не мога да разбера?!
Разбери, че не защитавам никой, който е виновен по един или друг начин. Но никога няма да защитавам българските боклуци, само защото са български. Щом вие слагате двойните стандарти, аз винаги ще бъда първо против тях, после против всички останали.

Съгласен съм с теб, но всичко опира до скапаните ни управници, чел съм законите на България и смея да твърдя ,че са НАЙ - СТРОГИТЕ и крайни не само в Европа , но и в света! Но проблема със всичко това идва от тасм, че винаги има вратички в тях и никой не ги прилага крайно ! Факт е ,че ни трябват Крумови закони , но да се спазватдо краен предел , да видим тогава кой ще краде ,изнасилва и убива!

Изключен

Board footer

cupid - запознанства
© 2006-2022 Motion.bg
Всички права запазени!